מחלבות בת שלמה
יקב בוטיק בת שלמה

יקב בוטיק בת שלמה

ללא קטגוריה 🕔נובמבר 18, 2015 0 תגובות

המושבה הוותיקה בת שלמה נוסדה בשנת 1888. ברחובה האותנטי שוכן משק שוורצמן, בו מקיימת המשפחה מסורת של חקלאות טבעית. מזה חמישה דורות מועברים סודות גידול ענבים וזיתים, הכנת יין וייצור גבינות.

בכרמים הנטועים באדמת ארץ הקודש, באזור שנבחר במיוחד על ידי מומחי יין צרפתיים, אנו מגדלים באהבה ענבי יין איכותיים, ועוקבים במסירות אחר התפתחותו של כל אשכול.

לאחר הבציר אנו בוחרים בקפידה את הענבים כאשר לכל זן תכונות ייחודיות לו, וכל חלקה מטביעה בפרי את סיפורה. מפועלנו אנו יוצרים תערובת עשירה של טעמים, ניחוחות ומרקמים שהיא התירוש, ולאחר התסיסה והסחיטה, מועבר היין ליישון בחביות עץ אלון צרפתי שהורכבו בעבודת יד.

כבני הדור הרביעי למשפחה של איכרים היין עבורנו הוא מורשת ודרך חיים. את סודות הייצור ספגנו מסבא, עוד מינקות, והיום אנו מזמינים גם אתכם להנות, מהיינות הטובים של יקב הבוטיק בת-שלמה.

DSC_9559

רסרבטרול – מעיין החיים בכוס היין שלך

מקורה של האמונה כי שתיית יין אדום יפה לבריאותנו ומאריכה את חיינו מיוחס לתרכובת מסתורית ועתירת סגולות בשם "רסברטרול", המצויה בשפע בקליפת הענב.

הרסרבטרול ידוע זה מכבר כאנטי-אייג'ינג טבעי ויעיל: הוא מפחית את הסיכון למחלות לב וכלי דם ומחלות תלויות גיל כגון קטרקט ואוסטיאופורוזיס,  מנטרל נזקי תזונה עתירת שומן וכולסטרול, מגן על תאי המוח ותאי העצב ומאט בצורה משמעותית את התפתחותן של מחלות כאלצהיימר וסוגים רבים של סרטן.

מחקרים אקדמיים שנעשו לאחרונה מצאו כי בגלל תנאי הקרקע והאקלים, זני הענבים הגדלים על אדמת ארץ הקודש, מכילים פי שניים יותר רסברטרול מזנים הגדלים בשאר העולם. לפיכך נהנה היין הישראלי משני יתרונות בולטים:

  • טעם יבש וייחודי השומר על איכויותיו לאורך שנים
  • ערך מוסף בריאותי גבוה יותר לעומת יינות שמקורם בארצות אחרות

אנו מזמינים אתכם להנות ממגוון היינות העשירים ברסברטרול של יקב הבוטיק בת שלמה